Новаторство в кулінарії

Публіковано admin 7 років тому

Фантазії та креативу немає меж. Новаторство фахівців своєї справи завжди надихала на оригінальні відкриття часом зовсім прості та геніальні водночас. А якщо уважно придивитись до доволі популярних речей то у багатьох можна віднайти спільні риси, основною серед яких є проста та оригінальна риса, яка є надзвичайною. Так сталось із нашим новим чудовим героєм даної статті американським кейк-попсом, який доволі простий у виробництві та вкрай цікавий та оригінальний у використанні, є приємною окрасою різноманітних заходів.

Набувши великої популярності після оригінального піару американського блогер-кондитора Енджі Дадлі, кейк-попси просто заполонили домівки та масові заходи американських сімей. Подібні ласощі готували і до визнання відомим блогером, але широкої популярності набули саме після чудового та оригінального піару. Приготувати чарівні кульки із бісквітів та печива не стало об’ємною роботою, тому кожна господиня у цілях економії залишків щось подібне виконувала у себе на кухні значно раніше. Але різниця полягає у наявності палички. Здавалось дрібниця, а скільки галасу та позитиву набрав такий чудовий винахід і став доволі популярний не тільки на сімейних заходах, є оригінальним та новаторським на бізнес тусовках.

Сьогодні кейк-попси набули широкої популярності у цілому світі. Чудові кульки на оригінальних паличках нагадують відомий чупа-чупс, смакують доречно та невимушено, даруючи легкість та простоту. Часом солодкими кульками із бісквітів , викладених у формі піраміди, як правило, або ж  у формі круглих листів чи інших цікавих фігур, заміняють торти, оскільки популярність та легкість  кейк-попсів визнана багатьма шанувальниками.

Особливими шанувальни4495461704_e09599d970_oками оригінального та простого винаходу є дітвора, яка звикла до чупа-чупсів, а тут шоколадна кульна на оригінальній паличці, тим паче смакує зовсім не стандартно, легко та неповторно. Для дитячої потіхи кейк-попси використовують різні торгові мережі, одна з яких є відомою мережею кав’ярень Starbucks, яка поповнила свій асортимент чудових десертів солодкими кулькам. Простота та оригінальний вигляд таких солодощів не залишить байдужим шанувальниць чогось легкого та простого і водночас оригінального та нестандартного, стильного та новаторськи креативного із присмаком геніальної простоти та ніжності. Про кейк-попс можна легко сказати, що його простий склад ненав’язливої форми чудово сприймається як оригінальний і влучний десерт у різних колах шанувальників простих та зручних речей.

Оригінальність таких смаколиків у простоті їх виконання. Неординарний вигляд кульок надає широке поле для прояву новаторських рішень, сповнених креативу та фантазії. Таке печиво гарантовано здивує гостей, адже здобуло велику популярність  закордоном. Для приготування оригінального печива будьте готові витратити півгодини свого часу та проявити максимум новаторських ідей та фантазій, які здатні заполонити серця шанувальниць легкого та прекрасного. Отже, купуємо бісквітне печиво можливо двадцять штук, організовуємоpop-cake-1 дві столові ложки нутели, двісті грам шоколаду, а також шоколадні крихти, горішки для посипки.

Для приготування чудового десерту  почнемо із того, що подрібнимо печиво у блендері ( можна просто поламати печиво руками,   якщо воно м’яке ) додамо нутеллу і добре перемішаємо для того аби суміш набрала однорідної клейкої  маси. Далі скатаємо кульки діаметром до 4 см.     Далі варто розтопити шоколад, можна на водяній лазні, можна у мікрохвильові, вмочивши у нього кінчики палички та насадивши на них уже готові кульки. Далі варто розмістити отримані чупа-чупси холодильник на п’ятнадцять – двадцять хвилин, для того аби вони застили. Розігрівши шоколад до рідної маси, потрібно вмочити і нього застиглі кейк-попси, ну а далі новаторським ідеям та фантазії неповно бути  меж. Бажаємо смачно куштувати та дивувати гостей оригінальною цікавинкою.

Категорія:
  Новини
цим записом поділились 0 разів
 000