ЛЬВІВСЬКІ СОЛОДОЩІ®


Добірне печиво для львів'ян та гостей міста, наповнене духом романтики древнього Львова.
Неповторний смак випічки та аромат запашної кави створюють атмосферу ідилії та гармонії

   На сьогодні ТМ «Львівські солодощі» пропонує широке розмаїття борошняних кондитерських виробів. На основі пісочного тіста ми виготовляємо печиво в якому приємний смак розсипчатого пісочного тіста вдало поєднується із запашним апельсиновим желе, ніжним суфле, справжнім чорним шоколадом, згущеним молоком та різноманітними фруктовими наповнювачами.

   Нашу продукцію вирізняє багата смакова палітра та різноманітне декорування. Так, наше здобне печиво («Арлекіно», «Горішок», «Домашнє», «Кокетка», «Кокосове», «Комета», «Кураб’є», «Львівське», «Ракушка», «Солодка парочка», «Шарлотка шоколадна», «Яблуневий цвіт») користується попитом вже не перший рік. Неабияким попитом користується продукція зі слоєного тіста: слойка з кунжутом, з кмином, фруктова; а також вафлі перемащені згущеним молоком: «Какао», «Класика», «Веселка».
    Новинкою виробництва є виготовлення печива ручної роботи на основі старовинних рецептів львівських пекарів, Це печиво «Соната», «Зіронька», «Золота осінь», «Фітнес», «Дамське»,«Французька», «Овація»Не зупиняючись на досягнутому ми впроваджуємо у масове виробництво і виготовлення нових видів тістечок, перекладанців, рулетів. 

На сьогоднішній день ми працюємо по всій території України. Нашими стратегічними партнерами є такі провідні компанії та мережеві магазини як: “Таврія-В”, “Корона плюс”, “Водний мир Південь”, “Гранд ДЛК”, “Т.Д.К”, “Класс”, “”Silverlend”, “Сладко” та інші.

  Ми поважаємо роботу кожного. Цінуємо вибір наших споживачів. Головний принцип роботи нашого підприємства: виробництво високоякісної продукції з натуральної сировини вишуканих смаків.

ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ

Зателефонувавши до нас на контактні номери, ми завжди зможемо прийняти замовлення на виробництво та доставку печива у визначеній кількості та за узгодженим часом. Виконання замовлення здійснюється протягом трьох днів із доставкою у Ваш магазин чи домівку. Будьте  впевнені в якості нашої випічки адже ми працюємо із оптовими замовниками по усій Україні.

ВИПІКАЄМО СОЛОДОЩІ

Працюючи на ринку понад чотирнадцять  років, з впевненістю можна сказати про майстерність пекарів нашого заводу, які з щоразу випікають смачне печиво та з натхненням та досвідом дають добірні інгредієнти до пісочних добірок печива, які смакують так по домашньому.  Скуштуйте печиво нашого виробництва та проведіть цікаво час за горнятком смачного чаю чи запашної кави.

ВИКОНУЄМО ДОСТАВКУ

Цінуючи час наших партнерів та клієнтів ми виконуємо оперативно доставку замовлень за визначеними адресами та у визначений час. Варто зателефонувати за номерами на сторінці контакти та вказати адресу доставки, або ж зазначити її на сторінці корзини після вибору печива. Доставка здійснюється в день повної готовності печива до транспортування.

Завжди раді вітати гостей

Виробничі потужності нашого заводу дозволяють виконувати маштабні замовлення, тому ми завжди раді знайомству та співпраці

  • 3175 2
  • 345654643
  • 43536
  • 5066 (20)
  • 3179